Players: Difference between revisions
Measuperbia (talk | contribs) No edit summary |
Measuperbia (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
| F0rg0tt3n || || || [[File:Clericdef.gif|Tooltip|Cleric|40px]] Cleric || || || [[File:Quest new icon.gif|40px]] | | F0rg0tt3n || || || [[File:Clericdef.gif|Tooltip|Cleric|40px]] Cleric || || || [[File:Quest new icon.gif|40px]] | ||
|- | |- | ||
|| Sinadia || {{Need info}} || 50 || [[File:Clericdef.gif|Tooltip|Cleric|40px]] Cleric || || | || Sinadia || {{Need info}} || 50 || [[File:Clericdef.gif|Tooltip|Cleric|40px]] Cleric || || SWE || Sinadia | ||
|- style="vertical-align:top;" | |- style="vertical-align:top;" | ||
| KnOwNTooWeLL || || || [[File:Clericdef.gif|Tooltip|Cleric|40px]] Cleric || || US || • Darkness<br>• KnOwNTooWeLL | | KnOwNTooWeLL || || || [[File:Clericdef.gif|Tooltip|Cleric|40px]] Cleric || || US || • Darkness<br>• KnOwNTooWeLL | ||
| Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
|Phoebe || Malice Army || || [[File:Clericdef.gif|Tooltip|Cleric|40px]] Cleric || || || [[File:Quest new icon.gif|40px]] | |Phoebe || Malice Army || || [[File:Clericdef.gif|Tooltip|Cleric|40px]] Cleric || || || [[File:Quest new icon.gif|40px]] | ||
|- | |||
|DogeTh1s || Malice Army || || [[File:Quest new icon.gif|40px]] || || || [[File:Quest new icon.gif|40px]] | |||
|- | |- | ||
||Proba || || || [[File:Paladindef.gif|Tooltip|Paladin|40px]] Paladin || || HUN || Proba | ||Proba || || || [[File:Paladindef.gif|Tooltip|Paladin|40px]] Paladin || || HUN || Proba | ||